Main menu

Polmer

producent elementów z tworzyw sztucznych dekoracja detali z tworzyw sztucznychPolmer sp. z o.o. istnieje od 2003 r., jednak działamy na rynku produkcji elementów z tworzyw sztucznych od 25 lat! (Spółka powstała na bazie działającej od 1989 roku spółki Polmer Sp. j. z siedzibą w Pietrzykowicach). Jesteśmy w ścisłej czołówce tej branży w Polsce.

Specjalizujemy się w:

  • wytwarzaniu i dekoracji detali z tworzyw sztucznych metodą wtrysku,
  • projektowaniu i wykonywaniu form wtryskowych,
  • regeneracji narzędzi.

Produkujemy dla branż:

  • AGD,RTV
  • technicznej,
  • motoryzacyjnej.

Tworzywa sztuczne i ich przetwórstwo nie mają przed nami żadnych tajemnic. 150-osobowy zespół wykwalifikowanych i nastawionych na sukces pracowników wytwarza wysokiej jakości skomplikowane elementy dla takich gigantów branży RTV i AGD jak Whirlpool, Samsung, Bosch, Otolift, Indesit, Pas Reform. Naszymi priorytetami są wysoka jakość, zadowolenie i pełne zaufanie Klienta – to dzięki nim utrzymujemy długoletnią współpracę z najbardziej wymagającymi Zleceniodawcami.

elementy z tworzyw sztucznych dekoracja detali z tworzyw sztucznych

Magazyn wysokiego składowania

Dotrzymujemy tempa postępowi technologicznemu w branży, nie tylko dzięki wiedzy naszych pracowników, ale również dzięki najnowocześniejszym maszynom. Pozwalają nam one wykonywać elementy z różnych tworzyw dla wszelakich zastosowań. 6500 m² naszego parku maszynowego wypełnia ponad 30 urządzeń wysokiej klasy. Dysponujemy 600 miejscami paletowymi. (Więcej o parku maszynowym).

Nasza firma posiada certyfikat ISO dla Zintegrowanego Systemu Zarządzania
Jakością i Środowskiem  wg:
– PN-EN ISO 9001 : 2009
– PN-EN ISO 14001 : 2005
Certyfikat ISO

Chcesz wiedzieć więcej?

Polecamy zakładki:

Zobacz, jakie technologie wykorzystujemy do produkcji i dekoracji elementów

Certyfikat TuvCertyfikat Tuv